Tenda(shatora),tavolina dhe karrika ne sherbim

Shitet nga: Betim 21 Gsh 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shator(me ndriqim) me madhesi: 5x10,6x12 si dhe dimenzione me te vogla dhe me te medha

-Karrika PVC

-Tavolina PVC

-Shatori eshte me ndriqim

--Transporti dhe montimi gratis ...Ju mirpresim

-Tel :045/259-569
049/869-063
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim