Tentena per dekorim

Shitet nga: Adrian 25 Nën 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Lipjan
Shiten tentenat te cilat shihen ne foto poashtu i punojm edhe me dizajne dhe ngjyra te tjera sipas deshires suaj,punojm vetem me porosi.Qmimi per tentena te medha eshte 15 euro ndersa per te vogla 5 euro.Gjendemi ne Lipjan.Te ineteresuarit mund te telefonojn ne kete numer:045315995
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim