Traktor

Shitet nga: Naser 30 Sht 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Lipjan
Traktor shum i paqt dhe osht shum i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim