Video lojra psp

Shitet nga: Nexhmedin 16 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Lipjan
Shes video lojren psp ne gjendje shum temir ka lojra muzik te ndryshme adapterin dhe punon shum mir. Per me shim informacione kontaktoni ne numrin tim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim