Zoj

Shitet nga: Fadili 19 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shesim zojë si dhe qelim zojë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim