lan dhe mertek të vjetra

Shitet nga: Amir 16 Sht 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Lipjan
Per Dekore Resturante jan te drejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim