prodhim i kubzave

Shitet nga: Kryeziu 23 Dhj 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Bejm prodhimin e kubzave te betonit dhe montimin e kubzave sidhe hapjen e podrumave bartjen e zhavorit rrenimin e shpiave si dhe punve tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim