shesim sanë dhe kashtë

Shitet nga: ridvan 13 Jan 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
kam per shitje
700 copa duj te sanes dhe
200 copa duj te kashtes
te interesuarit mund te lajmerohen ne nr e tel 045 612 576
Çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim