shiten dyer dhe dritare me marrveshje

Shitet nga: liman 03 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Numri i telefonit 045824960
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim