shitje dhe montimin te kubzave te betonit

Shitet nga: xxx 20 Dhj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
si dhe hapjen e podrumave rrenimin shtëpive dhe shtrimin e rrugve me zhavor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim