sony playstation 3

Shitet nga: egzon 12 Jan 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Lipjan
Esht e sa po ardhur nga zvicrra me nje dorz esht e rujtne dhe me CD te GTA5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim