TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

Shitet nga: Ardian Sot 02:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Ne ju ofrojme me qera :
* Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim),
* Korrika me mbulesa dhe pa mbulesa,
* Tavolina me mbulesa dhe pa mbulesa,
* Tavolinen Dekoruese (speciale) per qift.
Per informata tjera kontakto :
Tel/Viber (+383) 049 81 71 81 ose (+383) 049 306 493
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim