terja mishit

Shitet nga: enver 22 Dhj 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
terja mishit edhe blujm dhe suxhuk shtepijak terja mishit 1kg 0.40 por ma shum infermatat nr044442355
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim