SHITET banesa në Lipjan

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 79,47 m2
Komuna: Lipjan

SHITET banesa në #Lipjan
REF: B18/18/SH

✓ Kati 6
✓ 79.47 m2
✓ Dhomë dite
✓ Dy dhoma gjumi
✓ Kuzhinë
✓ Një banjo
✓ Ballkoni

- Objekti është në fazën finale të punimeve.

- Ndërtim cilësor sipas standardeve bashkohore.

- Objekti posedon leje ndërtimi,

Çmimi : Marrveshje

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shitblerje dhe ndërmjetësim:
+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
+383 49 822 899
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com
Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2, lokali nr. 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim