SHITET banesa në #Lipjan 62 m2

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Lipjan

SHITET banesa në #Lipjan

REF: B07/19/SH

✓ Kati 5.6,7
✓62 m2

✓ Dhomë dite
✓ Kuzhinë
✓1 Dhoma gjumi
✓ Banjo
✓ Ballkon
-Banesa do të jetë e gatshme për banim në muajin Prill -2019
Çmimi : Me marrëveshje

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shitblerje dhe ndërmjetësim:
+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
049 822 899
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim