BANESË NE QENDËR TË LIPJANIT

Shitet nga: Valon 31 Mar 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Lipjan
Banesa gjendet në qendër të Lipjanit, me pamje nga lindja (qyteti), ndërtim i FFB TRADE.


Banesa është ndërtim i ri, kati i 7-të, posedon të gjithë dokumentacionin, lejen ndërtimore dhe mund të përkthehet menjëherë.Banesa ka sipërfaqe 130 m2:
- 1 Sallon + kuzhinë
- 3 tarraca
- 3 dhoma të gjumit
- 2 banjo
- 1 shpajz
- 1 korridor.

Banesa po ashtu posedon edhe parkingun.Çmimi për m2 = 440 euro
044/345-333
049/322-333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim