BANESA ME 3 DHOMA GJUMIT 112 METRA

Shitet nga: Liridon Dje 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga "Isa Olluri" LIPJAN
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Lipjan
Shes banesen e cila gjindet ne katin e 2 me pamje nga lindja, gjendet ne ndertesen e Budakoves perball Restaurant "KOHA" dhe ka 112 m2, banesa i ka 3 dhoma gjumi, 2 banjo, sallon dhe kushin mbi 35m2, 2 terasa dhe 1 shpajz, e mobiluar ne tersi dhe me sistem te nxemjes me rrym (kalldaja gjermane VAILLANT) , banesa ka perparsin sepse gjendet ne katin e dyte, si dhe ka parkingun publik, banesa nuk ka nevoj per investime !

Tel: 049 896 200
VIBER +38349896200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim