Banes Ne Lipjan Te Standard Benz

Shitet nga: mnjhuypo<>? 05 Nën 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Lipjan
Shes Banes Ne Lipjan Te Standard Benz ka 2 dhoma ,te gjumit.te nejes,banjo,dhe kuzhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim