Banes

Shitet nga: Jetmir 09 Nën 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr: "Lidhja e Prizerenit"
Sipërfaqe: 87.4 m2
Komuna: Lipjan
Shitet banesa tre dhomeshe ne Lipjan.
Banesa eshte me siperfaqe neto 87.4 m2
Banesa permban:
Qendrimin ditore
Kuzhinen
Banjon
2 dhoma gjumi
Korridori
2 ballkone

Banesa eshte ndertim i ri i perfunduar ne 2013, eshte e lyer me glet dhe me ngjyre. Banesa edhe me nxemje,ka dhe oxhak. Banesa iper me garancjon ne uj,kanalizim,rrym,ashensor,dyer dhe dritare Banesa edhe me parking te mjaftushem
Per informata tjera me kontaktoni ne 045 347 379
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim