Banesa 350 m2

Shitet nga: Qendrim 16 Pri 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Lipjan
Shitet banesa ne Lipjan,objekti shpk Budakova kati 4 60 m2 me pamje jug-perendim
Cmimi 350 m2
Ska ndrrime
Me dokumentacion te rregullt
Ne tetor e gatshme per banim

Nje dhome fjetje,dhoma ndejes,banjo dhe nje depo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim