Banesa ne Lipjan

Shitet nga: Talat 10 Gsh 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Skenderbeu
Sipërfaqe: 67.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Lipjan
Shitet banesa ne Lipjan rr.Skenderbeu. Objekti eshte ndertim i ri.
Banesa ka sallon, kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo standarde me hapesire te mjaftueshme, ballkon te madh.
Eshte e mobiluar me mobilje gjermane, menjehere mund te filloni jeten ne nje banes shume te mire dhe shume te pershtatshme per familje me 2 ose me shume femije.
Pastertia e koridoreve, shkalleve, ashensorit dhe siguria eshte ne nivel shume te larte.
Banesa eshte ne nje pjese shume te pershtatshme, ka afer qendren, shkollen fillore, qerdhen etj.
Qmimi pa mobilje : 32,500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim