Banesa te reja me dimensione te ndryshme 55m2,70m2

Shitet nga: "N.P.BESA-KOMERCE" 05 Nën 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna: Lipjan
Filloj ndertimi dhe shitja e Banesave edhe Lokalev me siperfaqe te ndryshme ne Kompleksin "N.P.BESA-KOMERCE" Kompleksi ndodhet ne rr;Hamez Jashari afer Komunes per ball pasaportav(patent shoferit dhe leternjoftimit)eshte duke u ndertuar me standardet me bashkohore te ndertimit afaristo banesor.Banesat posedojne parking mbi toksore dhe garazhet ne bodrume te objektit. Fasada do te jete me tulla te kuqe me keto shtresa:ngjites,hapesire per ajrin, lesh qelqi,ka izolim termik,akustik dhe eshte e perjetshme.Ashensori me kartel per 8 persona dhe ne rast te nderprerjes se rrymes kthehet nje kat me poshte dhe dera hapet automatikishte. Objekti posedon leje ndertimore. Mundesia e pagese me marrveshje. Per me shum info 044/158-226 Viber: +377 44 158 226 e-mail; n.p.besa-komerce@hotmail.com Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim