Banesat ne Lipjan

Shitet nga: Jetmir 26 Dhj 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Lipjan
Shes banest te cila gjenden ne Lipjan me saktesisht afër tregut te gjelbert Rr: Lidhja e Prizerenit. Banesat ndodhen ne katin e 5 dhe te 6 me nga 87.4m2 dhe 78m2 banesat jane ndertim i ri qe posedojn ashensor,garazhda dhe parking.
Banesat ka kete renditje :

sallon me kuzhine
2 dhoma gjumi
koridor
banjo
ballkon

Banesa ka dokumentacion te rregullt, bleresi mund ta barte menjehere ne emrin e tij!

Info : 045 347 379
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim