Banese prej 60m2 ne Lipjan

Shitet nga: Xhemajl 22 Gsh 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Lipjan
shes banesen kuzhina dhe 2 dhoma gjumi. Ne qender te qytetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim