Bansa ne shitje

Shitet nga: Muhamet 27 Shk 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Lipjan
Banesa eshte ne katin e dyt me dy dhoma te fjetes, banjo, dhoma e pritjes, kuzhina dhe koridori. Te gjitha kan dritare, por banjo nuk ka. Banesa esht that. Kurr askush nuk ka jetuar ne te. Ka ballkon. Ka lift dhe esht ne funksion. Banesa gjindet ne qender te Lipjanit mes shkolles fillore dhe shtepies se shendetit nga 100m larg njera tjetres. Banesa kushton 45 mije eruo. Pagesa duhet te behet nepermjet bankes.
Mund te na kontaktoni ne numurat: Angli 07575032242, Kosov 044652616 apo 044589329.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim