IPET ME QERA BANESA NE LIPJAN AFER TEB BANKES

Shitet nga: bashkim 03 Pri 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Lipjan
Banesa e ka nje Dhom gjumi ,nje sallon ,kuzhinen dhe poashtu banjon banesa esht e gatshem per banim siq shihet ne foto per me shum na kontaktoni ne nr 044363555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim