LESHOHET ME QERA BANESA 70m2 ne qender te LIPJA..

Shitet nga: rrahman 18 Shk 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Lipjan
banesa eshte 70 metra katror gjindet ne qender te lipjanit dhe mund ta shiheni kur te doni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim