LOKALET DHE BANESAT NE SHITJE^^QMIMI I VOLITSHEM^^

Shitet nga: Hafir 25 Jan 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Lipjan
Shitet: Banesa
Kuadraturë: 97 m2
Banesa ka 3 dhoma
Shpajz,Banjo,Dy Ballkona
Uj 24 ore
Nxemje
Lifti ne funksion
Lokacioni: Ne lagjen e doktoreve afer ambullantes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim