Leshoj banesen me qera!

Shitet nga: amir 09 Pri 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Lipjan
leshoj banesen me qera ne ndertesen e FFB TRADE, tek tregu i gjelbert.
Banesa eshte objekt i ri, i moboliuar me mobilje komplet te reja shume luksoze,ka uje 24h,eshte e madhe 87m dhe ka 2 dhom,a te gjumit,sallonin.
ka 2 ballkona dhe i ka te gjitha pajisjet per familje.. ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim