SHES BANESA DHE LOKALE

Shitet nga: Armend 13 Mar 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Lipjan
SHES BANESA NE HYMJE TE LIPJANIT AFER SHKOLLES FILLORE ,TE RRETHI PERBALL SHPIS KULTURES SHES BANESA EDHE LOKALE ,PLUS TE RRUGA AMBOLLANTES JEMI NE NDERTIM E SIPER TE DY NDERTESAVE ..... TE INTERESUARIT MUJN ME KONTAKTU MU...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim