SHITEN BANESAT 84.44 m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84.44 m2
Komuna: Lipjan
SHITEN dy banesa në Lipjan
REF: B72/17/SH

✓ Kati 3 dhe i 4
✓ 84.44 m2
✓ Dhomë dite
✓ Kuzhinë
✓ 2 dhoma gjumi
✓ Banjo + wc
✓ Ballkon
✓ Depo


- Çmimi : 420 € m2


Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim