SHITEN banesat në Lipjan

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 87 102 109 m2
Komuna: Lipjan
SHITEN banesat në Lipjan.
REF: B141/17/SH
Tipi B-10
✓ Kati 5
✓87 m2

Tipi B6:
✓ Kati 4
✓ 102m2

Tipi B 5:
✓ Kati 4
✓ 109 m2

Per më shume informata :

- Objekti është në fazën e ndërtimit të vrazhdë dhe sipas planit dinamik, banesat do të jenë të gatshme në Dhjetor 2018.

Për më shumë:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
bestlineagency@hotmail.com
Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan,përballë restorant ROZAFA, kati 2 lokali numer 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim