SHITET BANESA 125 m2 NE LIPJAN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Lipjan
SHITET banesa në Lipjan.
REF: B14/17/SH

✓ Kati 6
✓ 125m katror

✓ Dhomë dite
✓ Tri dhoma gjumi
✓ Kuzhina
✓ Dy banjo
✓ Ballkon
✓ Utilit
✓ Koridor

- Çasje në ndërtesë vetëm për banorët / dera e hyrjes me kod / interfon / kamera të sigurisë në hymje / ujë 24h me pus dhe rezervar (në rast të ndërprerjes së ujësjellsit).

- Përveç ngrohjes me rrymë, banesa ka mundësinë e ngrohjes edhe me kamin, pasi posedon oxhak.

- Ashensor me kapacitet deri në 10 persona.

- 2 parë shkallë.

- Lifti gjysëmtransparent.

- Galeri në mes të objektit.

- Objekti është i ndërtuar me projekt sipas standardeve dhe është i pajisur me leje ndërtimore.

- Garazhat nëntokësore me çmim të arsyeshëm për banorët.

- Ndërtesa posedon edhe garazha të cilat mund të blihen veçantë nga çmimi i banesës.

- Parking mjaftueshëm, nentokësorë dhe mbitokësorë.

- Park lojrash për fëmijë.

Çmimi : 450€/m2

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali numer 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim