SHITET BANESA 197 m2 NE LIPJAN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 197 m2
Komuna: Lipjan
SHITET banesa në Lipjan.
REF : B19/17/SH

✓ Kati 5 (i banimit).
✓ 197 metra katror.

✓ Dhomë dite
✓ Katër dhoma gjumi
✓ Kuzhina
✓ Dy banjo
✓ Dy ballkona
✓ Depo

- Parking
- Interfon.
- Ashensor (me chip).
- Ujë 24/7.

+ Mundesi ndarje ne dy banesa.

Çmimi : 80,000€

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim