SHITET banesa në #Lipjan 105 m2

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Lipjan

SHITET banesa në #Lipjan

REF: B08/19/SH

✓ Kati 5.6,7

✓105 m2

✓ Dhomë dite
✓ Kuzhinë
✓ 3 Dhoma gjumi
✓ Banjo
✓ Ballkon

-Banesa do të jetë e gatshme për banim në muajin Prill -2019

Çmimi : Me marrëveshje

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shitblerje dhe ndërmjetësim:
+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
049 822 899
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim