SHITET banesa në Lipjan

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Lipjan
SHITET banesa në Lipjan
REF: B113/17/SH

✓ Kati 6
✓ 125m katror

✓ Dhomë dite
✓ Dy dhoma gjumi
✓ Kuzhina
✓ Dy banjo
✓ Ballkon
✓ Utilit
✓ Koridor

- Banesa është e gatshme për banim.

- Çasje në ndërtesë vetëm për banorët / dera e hyrjes me kod / interfon / kamera të sigurisë në hymje / ujë 24h me pus dhe rezervar (në rast të ndërprerjes së ujësjellsit).
- Përveç ngrohjes me rrymë, banesa ka mundësinë e ngrohjes edhe me kamin, pasi posedon oxhak.
- Ashensor me kapacitet deri në 10 persona.
- 2 parë shkallë.
- Lifti gjysëmtransparent.
- Galeri në mes të objektit.
- Objekti është i ndërtuar me projekt sipas standardeve dhe është i pajisur me leje ndërtimore.
- Garazhat nëntokësore me çmim të arsyeshëm për banorët, të cilat mund të blihen veçantë nga çmimi i banesës.
- Parking mjaftueshëm, nentokësorë dhe mbitokësorë.
- Park lojrash për fëmijë.

Çmimi : Me marrëveshje

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shitblerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 lokali numer 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim