Shes banesen rr.lidhja prizerenit

Shitet nga: Burim 15 Jan 06:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 999 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banes ne qender te lipjani me marrveshje
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Lipjan
Rruga lidhja prizerenit kati 2t banesa i ka me shum se 70 metra katrore ka podrum banjo 2 dhoma gjumit dhe nje sallon 2 terrasa eshte ndertim i vjeter me pritje te ndertohet ndertesa e re qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim