Shitet Banesat

Shitet nga: Jetmir 20 Dhj 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 79 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum
Komuna: Lipjan
Shiten dy banesa te reja me qmim te voliteshem te cilat gjenden ndertesen e FFB TRADE afer tregut te gjelbert ne Lipjan. Banesa jane me nga 87.4m2 dhe 79m2.
Banesa posedojn
Qendrim ditor me kuzhin
2 dhoma gjumi
Paradhomen
Banjon me wc
Info 045 347 379
Bankon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim