Shitet Banese "Super Cmime"

Shitet nga: Ideal Sot 07:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 116.90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon, Dupleks
Komuna: Lipjan
Shitet Banesa me Super Cmime
Banesa gjendet ne nje hapsire perfekte per banimi.
Vetem 10 minuta large nga qendra e Lipjanit me ecje.
Lokacioni: Lagja e Doktoreve
Renditja: 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, 2 banjo, ballkon, dhe shpajz.
Hapesira: 116.90 m2
Kati: VIII

Mundesi nderrimi me ndonje veture te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim