Shitet banesa Ndertimi Inter Group

Shitet nga: besart 11 Gsh 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 140 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Lipjan
Shitet banesa 140m,4 dhoma gjumi,Salloni,dhoma e gjumit per prinder posedon edhe banjon e vet personale dhe terasen,gjithsej dy terasa si dhe salloni me banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim