Banesa 72m² ne Lipjan

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Lipjan
SHITET banesa në Lipjan
B01/19/SH

➡️ 72 m²
➡️ Kati 4 i banimit

Dhomë dite | Kuzhinë | Dy dhoma gjumi | Banjo | Depo | Ballkon

💶 Çmimi pa kuzhinë, teknikë të bardhë dhe paisje elektronike : 30.000 €

💶 Çmimi me komplet mobilet dhe paisjet siç shihen në foto : 33.000 €

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
🌐 fb.com/agjensionibestline
📧 bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
📍 Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali numer 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim