Banese ne Lipjan 118, 109, 73 m²

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 109 m2
Komuna: Lipjan
SHITEN banesat në Lipjan.
REF: B04/19/SH

TIPET e banesave
➡️ Banesa 1 = 118.50 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Depo | Banjo | Ballkon

➡️ Banesa 2 = 109 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | WC | Banjo | Ballkon

➡️ Banesa 3 = 73 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon

Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Dhjetor të vitit 2019.

Pasi që objekti është në fazë të hershme të ndërtimit, nxitoni që të zgjedhni katin, pozitën dhe tipin e preferuar të banesës.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
🌐 fb.com/agjensionibestline
📧 bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
📍 1, Rruga Hajredin Bajrami, Lipjan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim