RINI-SHITEN BANESAT TE AMBULANTA OFERTA TE NRYSHME

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 05:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 114.25 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Lipjan
#SHITEN Banesat në Lipjan.
Banesat jan ne ndertim e siper planet e banesav mund ti shihni ne foto

Lamella A+B

➡️114.07 kati 6

➡️114.25 kati 8

➡️91.47 kati 7 dy copa

✅Qëndrim ditor ✅ Kuzhinë ✅ 2 +3 Dhoma gjumi ✅ Depo ✅Banjo ✅Ballkon

Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Dhjetor të vitit 2019.

Për info: #Agjensioni #Rini 📲☎️

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim