SHITEN banesat 91m² & 114m²

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 91.47 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon, Dupleks
Komuna: Lipjan
SHITEN banesat në Lipjan.
REF: B03/19/SH

TIPET e banesave në llamellën 1 dhe 2
➡️ Banesa 1 = 91.47 m²
➡️ Banesa 2 = 114.07 m²
➡️ Banesa 3 = 91.47 m²
➡️ Banesa 4 = 114.25 m²

Qëndrim ditor | Kuzhinë | 2dhoma gjumi | Depo | Banjo | Ballkon

Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Dhjetor të vitit 2019.

Pasi që objekti është në fazë të hershme të ndërtimit, nxitoni që të zgjedhni katin, pozitën dhe tipin e preferuar të banesës.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
🌐 fb.com/agjensionibestline
📧 bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
📍 1, Rruga Hajredin Bajrami, Lipjan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim