SHITEN banesat në #Lipjan- Banesa është e gatshme

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Lipjan
SHITET banesa në #Lipjan

REF: B56/18/SH

Çmimi : 400 € / m2

✓ Kati 4,7
✓100.5 m2

✓ Dhomë dite
✓ Kuzhinë
✓2 Dhoma gjumi
✓ Depo
✓ Banjo
✓ Ballkon

- Banesa është e gatshme për mobilim.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shitblerje dhe ndërmjetësim:
+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
049 822 899
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim