SHITEN BANESAT NE LIPJAN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Lipjan
SHITEN banesat në Lipjan.
REF: B64/17/SH

- Ndërtim cilësor, objekti posedon leje ndërtimi.
- Ndërtesa gjendet afër institucioneve kryesore të qytetit.

Tipet e banesave:
- 85.93m2
- 88m2
- 91.40m2
- 86.47m2
- 89m2

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim