shitet banes ne lipjan

Shitet nga: hasan 20 Jan 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum
Komuna: Lipjan
Shes banesen ne lipjan perball shtepis se kultures ndertim i ntp muhameti esht ndertim shum i fort dhe ne vend shum te mir banesa ka 2 dhoma gjumi kuzhin sallon banjo taras dhe ka parking personal pamjen e ka prej viva freshit dhe nuk mund ti ndertohet banes perpara qe ti zihet pamja mund te vini ta shihni vetem blers serjoz na kontaktoni qmimibi volitshem .044710257 045540359
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim