shitet banesa 60m ndertimi Inter Group

Shitet nga: besart 11 Gsh 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: lipjan
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Lipjan
Shitet banesa ne lipjan Ndertimi Inter Group,
banesa posedon 1 dhome ,sallonin me kuzhine banjon dhe ballkonin,kati i 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim