SHITET banesa 88m2 në Lipjan

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Lipjan
SHITET banesa në Lipjan - në objektin Dino, afër Viva Fresh.
REF: B13/18/SH

✓ Kati 2
✓ 88 m2

✓ Dhomë dite
✓ Kuzhinë
✓ Dy dhoma gjumi
✓ Banjo
✓ Ballkon

- E mobiluar

Çmimi : 55,000 € (i diskutueshëm)

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim