shitet banesa 88m2

Shitet nga: qendrim 18 Tet 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Lipjan
Shes banesen 88m2 ne lipjan banesa gjendet te objekti stublla kati I 2banim me nxemje qendrore+oxhak per shporet ka 2dhoma sallon+kuzhin,banjo,shpajz,2terasa dhe koridori banesa osht e mobiluar osht nemen tem menjeher mujna me perkthy pres blers serioz 044/568/037
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim